Bez problémů natotata

Máte starosti a nevíte, kde narychlo sehnat peníze? Nevíte-li, kde hledat pomoc - zapněte PC a za hodinu máte peníze na svém účtu. A co noviny? Pomoci se zaručeně bez velkého úsilí dopátráte i zde. Není problém najít reklamu společnosti nabízející rychlé půjčky. Peníze jsou na účtu - a ani jste se nezapotili. Peníze máte – utratíte – a co teď.

Vzali jsme si půjčku a jsme odhodláni ji splatit. Původní úmysl nám ale často naruší nečekané situace. Máme- li dlouhodobé finanční problémy - jedna půjčka je pravděpodobně nemůže vyřešit. Běžné životní náklady jsou nemalé a splácet půjčku je nutnost.

V případě, že se splátkový kalendář nedodrží – nastává problém. Váš dluh opět začíná vzrůstat v souvislosti s úrokem z prodlení, který máte jistě ve smlouvě. Asi 12 dnů po splatnosti obdržíte upomínkový dopis a zaslouženou smluvní pokutu. Zaplaťte, nebo Váš dluh převezme inkasní agentura. Dochází tak k dalšímu navýšení pohledávky o náklady spojené s vymáháním půjčky. Nezaplacením půjčky snižujete také svou bonitu u dané společnosti pro další půjčky.

Proto přemýšlejte! A přemýšlejte dříve, než si peníze půjčíte. Přizvěte na radu přátele a rodinu - víc hlav, víc vymyslí. Jestliže si peníze hodláte půjčit na spotřební věc, posuďte znovu její nezbytnost. Rychlá půjčka je řešení.

Rychlá půjčka pro každého