Mariánské Lázně - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Mariánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází ve Slavkovském lese a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků a lano pro děti. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte zelňačku a kofolu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Krajské muzeum Sokolov.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Rychlá půjčka pro každého