České Žleby - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál České Žleby a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu nachází dvojice vleků. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu a smažák. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Horní Vltavice.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Rychlá půjčka pro každého