Rokytnice nad Jizerou - Studenov - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Rokytnice nad Jizerou - Studenov. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 12 sedačkových lanovek.. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 70%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Rychlá půjčka pro každého