Malá Úpa - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Malá Úpa. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 7 lanovek. a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. zelňačku a zelňačku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Mrzí Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Rychlá půjčka pro každého