Horní Guntramovice - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Horní Guntramovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 590m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete hamburger a kofolu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 47%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Rychlá půjčka pro každého