Deštné v O.h. - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Deštné v O.h. a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 7 vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete uzená cigára a párek v rohlíku. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 75%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Rychlá půjčka pro každého