Peklák - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Peklák a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Do ski areálu Peklák se zajet určitě vyplatí

Rychlá půjčka pro každého