Ski areál Červenohorské sedlo

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Červenohorské sedlo. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále můžete využít 7 vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. točené pivo nebo kofolu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum Rýmařov, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Areál nic zásadního nechybí. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 78%. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Rychlá půjčka pro každého