Kraličák - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Kraličák. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 8 vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Úprava svahu probíhá denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte smažený sýr a uzená cigára.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 75%.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Ski areál Kraličák Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

Rychlá půjčka pro každého