Do ski areálu Železná Ruda - Belveder se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Železná Ruda - Belveder je pro vás to pravé. Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete zelňačku a hamburger. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Pancíř.

Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 63%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

Rychlá půjčka pro každého