Do ski areálu Vlek Pod Soláněm se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Ski areál Vlek Pod Soláněm! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Rožnov pod Radhoštěm a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. párek v rohlíku či zelňačku. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Rychlá půjčka pro každého