Zimní středisko Sádek Capartice

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Sádek Capartice. Areál se nachází na Šumavě poblíž města Domažlice . Bohužel však není příliš dobře vybavený.

V areálu se nachází jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete kulajdu a řízečky.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 53%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Rychlá půjčka pro každého