Do ski areálu Pyšná se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Ski areál Pyšná pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Chomutov a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud máte děti, které zde budou stát na lyžích poprvé, počítejte s tím, že areál pro ně příliš dobře vybaven není. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte horkou čokoládu nebo gulášek.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Zoopark Chomutov, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 66%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Rychlá půjčka pro každého