Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. horkou čokoládu a kulajdu.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 55% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Rychlá půjčka pro každého